Zlato i bronza za Perovica, bronza za Krstajica- Srbija BJJ Open

Preteklog vikenda u Beogradu u organizaciji Brazilskog dziu dzicu saveza Srbije odrzan je tradicionalni kup, BJJ Serbian Open u diviziji Gi za uzrast Adult (seniori) koji je kao i uvjek okupio veliki broj boraca iz regiona.

Klub brazilskog dziu dzicua Mata Leao A-Force iz Podgorice imao je tri predstavnika na ovom takmicenju. Klub su predstavljali plavi pojasevi: Nikola Perovic, Djordje Krstajic i Slobodan Obradovic. Posebno isticemo da su Krstajic i Obradovic i dalje takmicari juvenile (juniorskog) uzrasta koji su odmjerili snage sa mnogo starijim takmicarima od sebe.

Nikola Perovic osvojio je dvije medalje: zlatnu medalju savladavsi sve protivnike na ubjedljiv nacin u kategoriji do 94,3 kilograma dok je u apsolutnoj (open) kategoriji dosao to treceg mjesta.

Djordje Krstajic osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 82 kg plavih pojaseva  dok mladi Slobodan Obradovic ovog puta nije dosao do medalje  ali je svakako ovo za njega veoma vazan nastup nakon kojeg ce biti mnogo iskusniji i kvalitetniji takmicar.

Cestitke svim takmicarima na odlicnom nastupu!

srb op

Obradovic, Perovic i Krstajic na Serbian Brazilian Jiu Jitsu Openu 2017

22814207_10214900584413309_6649965231878608917_n

Slika 1: Nikola Perovic na pobjednickom postolju; Slika 2: Djordje Krstajic osvaja medalju