7 medalja na dzudo kupu Marjana u Splitu

7 medalja (6 finala) osvojile su džudoke Stare Varosi (Volcano Sport Support) na kupu Marjana u Splitu. Osvojili smo 3 zlata, 3 srebra i 1 bronzu u Splitu u konkurenciji 650 takmičara.
Dva zlata osvojio je talentovani Maksim Bulatovic koji je iponima osvojio svoju kategoriju do 12 godina potom i do 14 godina. Veoma impresivan bio je i Jagos Arcon u uzrastu u10 sa 5 pobjeda i prvim mjestom u konkurenciji 26 takmicara. Srebro je pripalo Balsi Sindjicu u konkurenciji mladjih kadeta U16 kao i srebrnom bratu i sestri Urosu i Jani Boljevic (U10) dok je bronzana medalja pripala Nađi Vidić.
U borbi za bronzu zaustavljeni su cetvoro nasih takmicara Viktor Vidic, Bosko Zindovic, Jovan Arcon i Uros Boljevic (stariji uzrast u12) dok je ovog puta Danilo Ermolaev ostao bez plasmana.
Cestitke svima drugari, bili ste bas dobri!